Acogedor Apartamento En Bello Horizonte
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Hotel przyjazny dzieciom Basen dla dzieci |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Acogedor Apartamento En Bello Horizonte Santa Marta o powierzchni 187 m² może przyjąć do 12 osób, zapewniając im saunę. Iglesia San Jacinto de Gaira leży w około 4 km, a El Rodadero - prawie 25 min spacerem od tego apartamentu.
Położony w dzielnicy Bello Horizonte, 4-pokojowy apartament oferuje szybki dostęp do lotnisa Simon Bolivar International, w ciągu 10 min jadąc samochodem. Cabo Tortuga znajduje się około 10 min jazdy autem od obiektu noclegowego.
Acogedor Apartamento En Bello Horizonte oferuje miejsce do pobytu dziennego, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajdują się ręczniki kąpielowe.
Dla tych, którzy chcą samodzielnie przygotowywać posiłki, obiekt noclegowy zapewnia takie opcje wyżywienia, jak lodówka, przybory kuchenne i szklane naczynia. Obiekt jest usytuowany w 500 metrach od przystanku STU. Goście mają również dostęp do centrum fitness, co ułatwia im dbanie o kondycję fizyczną.
- Lokalne atrakcje
- BBC Santa Marta Zazue212 km
- Centro Comercial Santorini Plaza125 km
- Centrum handlowe Zazue194 km
- Centro Comercial Zazue195 km
- Pozo Colorado2384 km
- Nature Reserve Mamancana1568 km
- Zazue Shopping Centre96 km
- Iglesia Evangelica Monte de Sios1892 km
- El Rodadero2112 km
- Lotniska
- Lotnisko Simon Bolivar International3,6 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Pokoje dla alergików
- Winda
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Słoneczny taras
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Sauna
- Centrum fitness
- Łaźnia publiczna
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie spodni
- Pralka
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Acogedor Apartamento En Bello Horizonte?
Na miejscu Goście Acogedor Apartamento En Bello Horizonte mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy Acogedor Apartamento En Bello Horizonte obejmuje kuchnię?
Tak, Acogedor Apartamento En Bello Horizonte oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy Acogedor Apartamento En Bello Horizonte ma basen?
Acogedor Apartamento En Bello Horizonte dysponuje zewnętrznym basenem.